Ofisler için çözümler

Ofisler için Çözümler

Bir şirkette kullanılan bilgi işlem malzemeleri, ekranlar, telefonlar ve ışık kaynakları gibi birçok malzeme enerji maliyetlerini arttırmaktadır. Tüketimin ölçülmesi ve azaltılması, maliyetleri kontrol altında tutmak için temel enstrümanlar olmaktadır.

Sosyal yönden sorumlu olup, çevre dostu kalırken ekonomik kısıtları göz önünde tutarak şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamayı hede emekteyiz. Mühendislerimiz, o sler ortamları için etkili enerji çözümler kurmak ve gerekli desteği sağlamak hede yle çalışmaktadır. Ekiplerimiz donanım ve programlama için iki aşamalı çalışırlar. İlk aşama tüketimi azaltmak içindir. Sunulan çözümler genellikle bilgisayar istasyonlarını kapatmak için otomatik sistemler kurulumunu veya bekleme konumundaki güç tüketimlerini önlemek için akıllı priz kurulumunu içerir.

Yaklaşımımız aynı zamanda uygun ölçümleme

sisteminin kurulumunu da hede er. Amaç, tüketimdeki değişiklikleri gözlemlemek
ve kullanıcıları sorumluluk sahibi olmaya
teşvik etmektir. Çözümlerimiz aynı zamanda aydınlatmalar için enerji yönetimi sağlamaktadır. Kullanıcıların güvenliğini ve konforunu sağlarken doğru yerdeki doğru ışığı açmak için varlık ve hareket dedektörlerinin kullanımını önermekteyiz. Diğer stratejik önerimiz ise, kullanılmayan o slerdeki gereksiz aydınlatma harcamalarını azaltmak için aydınlatma sisteminin düzenlenmesi ve programlanmasıdır.