Sağlık Hizmetleri için çözümler

Sağlık Hizmetleri ve Kurumsal Projeler için Çözümler

Sağlık hizmetleri ve bakım merkezlerinde, rahat bir çevre esas ihtiyaçtır. Her şey tüm sağlık hizmetleri ve bakım merkezleri sakinlerini evlerinde hissettirmek için tasarlanmıştır.

Etkinlik, güvenilirlik, performans, sadelik ve hizmet… Tüm bu nitelikler Hager’in sağlık hizmetleri ve bakım merkezleri için sunduğu çözümlerde bulunmaktadır. Hager, uyarlanabilir ekipmanları ile yaşlı sakinlerin ihtiyaç duyduğu konforu enerji tasarrufuyla buluşturan bütünsel bir yaklaşımı amaçlamaktadır.

Enerji tasarrufu ile aynı anlamda olan, aydınlatma ve HVAC kontrolü, aynı zamanda konforlu ve sıcak bir yaşama ortamını garantiler. Kurulumlarımız uzaktan kontrol edilebilir. Bu sayede kullanıcıların hareket ve ziksel kuvvet ihtiyaçlarını azaltır.

Sırlanmış duvarlar, binanın güneş enerjisi kazanımını iç ve dış arayüzleri arasında direkt olarak transfer edebilen tek parçasıdır. Asıl amaç doğal ışık ve ısı avantajlarından yararlanarak, binanın ısınma ve aydınlanma tüketimlerini azaltmaktır. Hager’in otomatik güneşlik
kontrol sistemleri iki ayrı faydayı bir arada
sunar; kış aylarında bina ısıtması için güneşin avantajlarından yararlanılır, yaz aylarında ise güneş ışınlarına karşı koruma sağlayarak binanın serin tutulması sağlanmış olur.