Okullar için çözümler

Okullar için Çözümler

Konforlu ve sağlıklı bir çevre için; kullanıcılara, öğrencilere, öğretmenlere ve yönetim personeline tasarru ara olan talebi göz ardı etmeden çeşitli teknik çözümler sunmak çok önemlidir.

Okullar ve üniversiteler için sunulan konfor, esneklik ve enerji tasarrufu Hager çözümlerinin kalbidir.
Her şeyin ötesinde, asıl amaç tartışma ve bilgi paylaşımı sağlayarak, öğretim ve öğrenim için parlak ve arkadaşça bir ortam yaratmaktır. Bunun yanı sıra, sağlanan sıcak ortamın eğitim ortamı için doğacak ihtiyaçlara adapte olabilecek yaşayan bir mekan olmasını sağlamaktır.

Burada elektrik mimarisi değişim ihtiyaçlarının tamamen karşılanması özellikle önemlidir. Hager tarafından geliştirilen aydınlatma yönetim sistemleri oda boş iken ışıkların otomatik olarak kapanmasını sağlar. Bu sistem aynı zamanda öğretmen ve

öğrencilere aktivitelerine uygun olan aydınlatma sistemini seçmelerine izin verir, çözümler ve çalışma koşullarını optimize ederken maliyet tasarrufu da sağlar.

Takımlarımız hareketli kaynaklar ve büyük
projeleri yönetmek konusunda deneyimlidirler, müşterilerilerimiz ile yakın çalışırlar, kolaylıkla ulaşılabilirler ve hızlı cevap alabilmenizi sağlarlar. Teknolojide uzman olan, aynı zamanda metodolojik ve titiz çalışan proje ekibimiz okul yılı başlamadan önce tüm projelerin tamamlanması amacıyla takvimlerini planlar.